Vointa puternica victorie - l

Echipa condițională „A“ pierde echipa „B“, cu un scor de la 0: 1 și a câștigat 2: 1 - victoria vointa puternica.

Echipa „Red“ prigryvala echipa condițională „Blue“, cu scorul de 0: 1 și a câștigat 3: 1 - victoria vointa puternica.

Luați în considerare una dintre victorii vointa puternica Campionatul spaniol echipa de fotbal:

Almeria a luat Real Madrid și martie întâlnirea a luat conducerea deja în 14 minutul meciului, gol marcat de Albert Crusat, apoi Real Madrid a egalat printr-un gol de la Cristiano Ronaldo, în minutul 27, iar mai târziu Van der gol Vaart, în minutul 69 a adus o victorie vointa puternica Club Royal. [1]

„Spartacus“ a câștigat o victorie cu o voință puternică asupra Moscovei „Dynamo“ în al doilea 1/8 finala Cupei Gagarin.

Prima perioadă de goluri nu a adus. Dar, în al doilea douăzeci albastru alb și a provocat aparent sufla knock-out de trei ori în mai puțin de trei minute, trimiterea pucul în plasa adversarilor. Dar, înainte de pauză, Spartak a reușit să joace un puc și să păstreze intriga, devreme în a treia perioadă - pentru a reduce decalajul la un nivel minim, iar în alte 11 minute - chiar și rezultat. Până la sfârșitul timpului, fie echipa nu a reușit să decidă rezultatul reuniunii în favoarea sa, și a fost numit ore suplimentare. Plumb de la Dinamo, dar acestea sunt momentele lor nu a putut fi realizat ca un avantaj numeric. Dar roșu și alb nouă minute după începerea timpului suplimentar petrecut atac productiv, care a terminat Kirill Knyazev. 4: 3 - victoria voită "Spartacus" [2]

fapte interesante. Cea mai mare victorie cu o voință puternică în Liga Campionilor